vackoeko-tech@volny.cz  |    602 417 958  |    Lipová 300, Chotoviny 391 37

TJ Sokol Chotoviny - kuželkářský oddíl

Oficiální stránky kuželek v Chotovinách

Ani Lomnice nás nedokázala porazit


Družstvo Chotovin zaznamenalo již šestou výhru v řadě za sebou. Ani vysoko hrající nováček divize z Lomnice nad Lužnicí, nedokázal získat body. V utkání byly k vidění dvě šestistovky.

 

V první dvojici nastoupil Petr Křemen a Libor Hrstka. Petrovi se příliš nedařilo na žádné dráze úplně vyniknout a soupeř tam sypal jednu lepší dráhu než druhou. Nakonec se zastavil na 610 a Petr pouze na 521. Libor se tahal se soupeřem o každou kuželku. První dráhu sice prohrál vysoko 127:152, ale na ostatních dráhách soupeře přehrával vždy o pár kuželek. Nakonec měl sice o 13 kuželek méně než soupeř, ale na pomocné body vyhrál duel.

 

Ve druhém dvojduelu nastoupil Luboš Bervida a Jan Fořter. Luboš první dvě dráhy prohrál, ale soupeř poslední dráhy nedokázal udržet vysoké čísla a Luboš to náležitě potrestal (533:503). Honza prohrál o 8 kuželek (552:560).

 

V poslední dvojici nastoupil Jan Bartoň a Zbyněk Hein. Honzu čekal poměrně jednoduchý úkol. Soupeřovi se příliš nedařilo a hlavně v dorážce ztratil mnoho kuželek. I když na druhé dráze Honza zaváhal (104), tak na třetí to zase vše napravil (163). Nakonec Zbyněk krásným výkonem 610 kuželek pojistil výhru o 34 v poměru 6:2.

zápis

 

Příští týden v pátek přijede předposlední Pelhřimov.

 

V KP1 přijel favorizovaný soupeř z Dačic. V celém utkání nás provázela smůla, která nakonec také rozhodla o zisku bodů ve prospěch soupeře. V prvním duelu prohrál Honza Chobotský o 104 kuželek s Karlem Štibichem (486). Iva Svatošová prohrála o 10 kuželek a vše zakončila poslední dvojice, kde Gabriela Kučerová prohrála o pouhé dvě kuželky a Pavel Makovec krásným výkonem 503 bohužel nedotáhl team k vítězství, protože se dopustil několika chyb na konci hry. Celkově jsme prohráli 3:5 o 5 kuželek.

 Zápis utkání

Příští týden přijede Lokomotiva České Budějovice od 17:00. Přijďte nás podpořit.


Nejbližší utkání
Poslední utkání
Sn.SoupeřVýsledek
"A"
"B"
Důležité odkazy
Logo ČKA Jihočeské kuželky
Ze světa kuželek
 Výstupy z konference NBC 18. 5. 2023
 MS družstev - finále
 MS družstev - semifinále
 MS družstev - Česko vs. Chorvatsko (muži)
 MS družstev - Česko vs. Chorvatsko (ženy)
Sponzoři